Przedłużanie zagęszczanie rzęs!!

Zapraszam wszystkie Panie!!

O zabiegu

Sztuczne rzęsy nie obciążają naturalnych!!!


Wszystkie składniki stosowane podczas zabiegu są testowane farmaceutycznie i pod względem alergicznym, posiadają atesty, są całkowicie bezpieczne dla oczu. Specjalnie opracowany hipoalergiczny klej, którego używam do zabiegu służy w medycynie.


Pływanie, korzystanie z sauny, solarium, przebywanie w gorącym i wilgotnym klimacie nie ma żadnego wpływu na długość noszenia rzęs.


Klej stosowany do zabiegu jest odporny na wysokie, niskie temperatury, działanie wody i kosmetyków.


Rzęsy występują w wielu długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia. Rzęsy klejone metodą "jeden do jednego" wyglądają i zachowują się zupełnie jak naturalne.


Naturalne rzęsy moją swój indywidualny swój cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Cykl życia rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadną wraz z rzęsami syntetycznymi.
Po 2 do 4 tygodni około 1/3 rzęs naturalnych wypada. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i bez względu na to czy mamy doczepione rzęsy czy nie, proces ten nie ulega zmianie.


Dla utrzymania odpowiedniej gęstości rzęs konieczny jest zabieg uzupełniający, nie trwa on długo i jest względnie tani.


Większość klientek jest tak zachwyconych efektem dłuższych rzęs, że umawiają się z góry na termin odnowy i regularnie dbają o piękny efekt.


Rzęsy w razie potrzeby, mogą być w ciągu 10-20 minut zdjęte przez stylistkę przy użyciu specjalnego zmywacza do kleju.


Klientka nie powinna usuwać rzęs sama, ponieważ może uszkodzić lub wyrwać naturalne rzęsy.


Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki. Moje rzęsy dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach. Mają jeden stopień podwinięcia: mocniej podkręcony C


Dostępne rzęsy są wykonane z poliestru, jedwabiu, silikonu.
Tworzywa sztuczne są trwalsze i rzadziej wywołują reakcje alergiczne niż np. rzęsy wykonane z włosów zwierząt np. norek.


Nie ma przeciwwskazań do noszenia szkieł kontaktowych, ale podczas wykonywania zabiegu klientka powinna je ściągnąć.


Klientki uwielbiają te rzęsy ponieważ:
* efekt widzą od razu,
* nie muszą tracić czasu na codzienny makijaż,
* przede wszystkim rzęsy znacznie poprawiają urodę.


Rzęsy są przytwierdzane do istniejących rzęs naturalnych, a nie do skóry, dlatego klientka musi mieć przynajmniej trochę rzęs własnych.
W przypadku krótkich i słabych rzęs nie przyklejam długich i ciężkich, ale delikatne i krótkie.