Przedłużanie zagęszczanie rzęs!!

Zapraszam wszystkie Panie!!

O mnie


Witam serdecznie!
Mam na imię Monika, zapraszam wszystkie Panie na permanentne przedłużanie i zagęszczanie rzęs
Zabieg wykonuję u siebie w domu lub dla wygody klientki w jej domu.

Zawsze jednak nakłaniałabym na wizytę u mnie z racji na odpowiednie zamontowane już oświetlenie do tego niezbędne, gdyż w domu klientki nie zawsze jest możliwość zamontowania go i nie zawsze jest odpowiednie miejsce do wykonania zabiegu ( a z racji czasu który poświęcany jest na zabieg, wygoda musi być obustronna )Umówić sie możemy w każdy dzień od poniedziałku do piątku oraz w weekend o dowolnej porze.

Zapewniam że warto


Cena jest niewiarygodna.. Co nie oznacza że zabiegu nie wykonuję profesjonalnie. To mój serdeczny ukłon i jednocześnie zaproszenie dla moich wyjątkowych klientek. Zajmuję się tym z pasji!POSIADM SPORE DOSWIADCZENIE Z CZĘSTOTLIWOŚCIĄ 3 LUB 4 KLIENTEK DZIENNIE..

PROSZĘ SIĘ NIE ZWIEŚĆ AMATORKAMI ROBIĄCEGO ZABIEG OD KILKU DNI..

NA PRAWDĘ NIE JEST ŁATWO POPRAWIAĆ RZĘSY PO TAKICH "KOSMETYCZKACH"

A NA POPRAWKĘ KILKA PAŃ JUŻ DO MNIE TRAFIŁO!!

Zabieg trwa u mnie ok. 2,5 godzinki, z racji tego że robię to starannie, przykładam się i nie robię tego na ilość klientek tylko na jakość, ponieważ nie śpieszę się przy zabiegu co jest bardzo ważne i nie doprowadzam do zmęczenia swoich oczu aby każdy zabieg wykonać z dużą precyzją!


Moja serdeczna prośba dla zdecydowanych klientek.. Prosiłabym o to aby rzęsy były nie wytuszowane.. Bardzo uprości mi to pracę.. Ale z tuszem także sobie poradzę


Chętnie odpowiem na wszystkie pytania..


Galeria kilku prac na mojej stronie internetowej


Cena (u mnie w domu) : 100zł


Cena (z dojazdem do klientki) : 130zł --> z racji na bardziej utrudnione warunki pracy